Sprzątanie firm

Sprzątanie firm

System Serwis działa na lokalnym rynku już od ponad 20 lat, dlatego może poszczycić się solidnym doświadczeniem i doskonałą znajomością potrzeb klientów. Oferta tego usługodawcy kierowana jest przede wszystkim do właścicieli i najemców powierzchni biurowych w Warszawie i okolicach.

W ofercie firmy znajdziesz kompleksowe usługi, a konkretnie:

  • serwisy całodzienne i doraźne o różnej specyfice;
  • dokładne mycie podłóg i odkurzanie wykładzin;
  • usuwanie kurzu nawet z trudno dostępnych powierzchni;
  • mycie i dezynfekowanie łazienek i armatury sanitarnej;
  • wynoszenie i segregację śmieci;
  • wymianę mat wejściowych;
  • mycie okien wewnątrz i z zewnątrz budynku;
  • pranie wykładzin dywanowych;
  • inne prace dodatkowe, np. podlewanie kwiatów, sprzątanie poremontowe, czyszczenie ekspresu do kawy czy mycie naczyń.

Warto dodać, że czas wykonywania serwisu i usług dodatkowych zawsze ustalany jest z klientem indywidualnie, aby sprzątanie mogło odbywać się w czasie, gdy w biurze przebywa najmniej pracowników. To niezwykle wygodne rozwiązanie.

Sprzątanie firm Warszawa z SYSTEM SERWIS – dlaczego warto?

Firma System Serwis dysponuje profesjonalnym sprzętem i świetnej jakości środkami chemicznymi, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Każde zlecenie realizowane jest z należytym zaangażowaniem i precyzją, dlatego rezultatu serwisu utrzymują się długofalowo. Jeśli chodzi o sprzątanie firm (Warszawa i okolice), System Serwis nie ma sobie równych!

To bez dwóch zdań jeden z liderów na lokalnym rynku, o czym świadczy rosnące grono klientów firmy. Zadowolenie zleceniodawcy jest tu stawiane na pierwszym miejscu, dlatego zdecydowanie warto zaufać System Serwis.

Dyskretne i dokładne sprzątanie firm Warszawa – SYSTEM SERWIS

Szukasz solidnej i sprawdzonej firmy sprzątającej, która jednocześnie potrafi uszanować samopoczucie i potrzeby twoich pracowników? System Serwis będzie w tym przypadku doskonałym partnerem! Możesz bowiem liczyć na indywidualne podejście i zaplanowanie serwisu w taki sposób, aby w żaden sposób nie zaburzał on koncentracji pozostałych osób w biurze. Bogata oferta firmy pozwoli ci z kolei dopasować usługi do indywidualnych potrzeb.

Sprzątanie biur (Warszawa) z firmą System Serwis to gwarancja sprawnego, wydajnego i efektywnego serwisu sprzątającego w każdym biurze – niezależnie od jego specyfiki, powierzchni i położenia!